Change language
Mieszkania
Mieszkania
Działki
Działki
Komercyjne
Komercyjne
Inwestycje
Inwestycje
Inwestycje

Kim jestem

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Swoją karierę rozpoczęłam w bankowości, gdzie przez 15 lat zdobywałam doświadczenie w obsłudze klienta. W kolejnych latach pracowałam jako menager, odpowiedzialny za organizację pracy biura zarządu oraz employer branding. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia, które sprawiły, że doskonale wiem jak zadbać o klienta i wyjść ponad jego oczekiwania. Zdobyte doświadczenie przekładam na wysokie wyniki sprzedażowe. Na co dzień ambitnie dążę do celu pracowitością i zaangażowaniem gwarantuję skuteczność oraz bezpieczeństwo transakcji.

Zawodu uczyłam się od najlepszych fachowców, a codzienna praca i regularnie przeprowadzane transakcje utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja praca to moja pasja. Systematycznie podnoszę swoje kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach branży nieruchomości.

 • Zapewniam profesjonalne podejście, przyjazne i pełne zaangażowania wsparcie.
 • Działam w Polsce w oparciu o Państwową licencję zawodową pośrednictwa z obrocie nieruchomościami PFRN Nr licencji 27012
 • Posiadam Europejską Licencję Zawodową (EPC) potwierdzającą kwalifikacje zawodowe wydaną przez Swedish Board of Supervision of Estate Agents.
 • Jestem zerejestroawanym pośrednikiem w Szwecji.

  Sprawdź mnie:

  Polska Federeacja Rynku Nieruchomości to największa organizacja w Polsce zrzeszająca pośredników w obrocie nieruchomościami.

  Szwedzka instytucja nadzorująca działalność pośredników w obrocie nieruchomościami Fastighetsmäklarinspektionen.

  Szwedzka organizacja branżowa zrzeszająca agentów nieruchomości


  Korzystaj zawsze z usług licencjonowanych pośredników.

   

  Zapraszam do kontaktu.

  nasze usługi