Change language
Mieszkania
Mieszkania
Działki
Działki
Komercyjne
Komercyjne
Inwestycje
Inwestycje
Inwestycje

Nieruchomości mieszkaniowe

 
 • Profesjonalna sesja zdjęciowa oraz stylizacja wnętrza

  Zaprezentowanie nieruchomości to jeden z fundamentów sukcesu sprzedaży. Ma to na celu wyróżnienie oferty spośród dostępnych na rynku. Chcemy aby klient dostrzegł wartość i potencjał prezentowanej przez Nas nieruchomości.

 • Innowacyjny marketing

  Wystawienie oferty na stronie internetowej to dopiero początek marketingu sprzedaży nieruchomości. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak: wirtualny spacer, wideo prezentacja z lotu ptaka czy działania w social mediach, jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do najbardziej wymagających klientów.

 • Prezentowanie nieruchomości

  Mieszkanie podczas prezentacji jest posprzątane oraz wystylizowane. Klient, który skontaktuje się z Nami w celu spotkania otrzymuje szereg informacji o nieruchomości. Nasz pośrednik rozwieje wszelkie wątpliwości i sprawi, że oglądana nieruchomość będzie dla klienta tą wymarzoną.

 • Zgromadzenie dokumentów i umówienie notariusza

  Zgromadzenie wymaganych dokumentów oraz umówienie notariusza bywa uciążliwym i skomplikowanym procesem. Nasz pośrednik udzieli wsparcia w kwestiach formalnych i zapewni prawidłowy przebieg całej transakcji.

 • Sprzedaż i przekazanie kluczy

  Po zgromadzeniu wszystkich dokumentów spotykamy się wspólnie u notariusza aby sfinalizować transakcję. Po podpisaniu aktu notarialnego nieruchomość przechodzi na Kupującego, czyniąc go nowym właścicielem. Tym samym Sprzedający otrzymuje swoją należność za sprzedaż nieruchomości. Po akcie notarialnym podpisujemy protokół przekazania nieruchomości i oficjalnie kończymy cały proces sprzedaży.

  nasze usługi